Titles you rated
Inside OutRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5- The CureRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0