Titles you rated
The WailingRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0- The CureRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5