Series
Ratings
212
Hotel KingRated ★ 3.0
SnowmanRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
ResurrectionRated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 4.0
One Warm WordRated ★ 3.0- Star in My HeartRated ★ 3.0
Five FingersRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.5
Childless ComfortRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 4.5
The Snow QueenRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 3.5
- Invisible ManRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 2.0