Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
Rebel RidgeRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
The Gingko BedRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 4.0
Ghost ShipRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 2.5