Titles you rated
The PlaylistRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Murder MindfullyRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Captains of the WorldRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5