Titles you rated
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.5
- Toy SoldiersRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5