Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Semantic ErrorRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Gintama'Rated ★ 2.5
Gintama°Rated ★ 2.5- GintamaRated ★ 2.5
Skam France Season 3Rated ★ 4.0