Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0- The WickedRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0- Bank of SeoulRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Perhaps LoveRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
PawnRated ★ 2.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.5
BrokerRated ★ 2.0