Movies
Ratings
100
Nanny McPheeRated ★ 5.0
InsaneRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 2.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0