Series
Ratings
24
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Gangsta.Rated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Fate/stay nightRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0