Movies
Ratings
236
The Anthem of the HeartRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0