Series
Ratings
48
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.5
IRISRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 1.0
Personal TasteRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0