Titles you rated
Frozen IIRated ★ 1.5
A Dog's JourneyRated ★ 2.0
DachraRated ★ 1.0
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Dasepo Naughty GirlsRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 0.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 1.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0