Series
Ratings
31
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Fate/stay nightRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.0
Lovers in ParisRated ★ 1.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 1.0
PastaRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 1.0
The ProducersRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0