Titles you rated
SupermanRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Dear StrangerRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Ghost Dog: The Way of the SamuraiRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Hit ManRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
BoléroRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0