Series
Ratings
31
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Run, Jang MiRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0