Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Tales of the NightRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0