Titles you rated
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 2.5