Titles you rated
The HelpRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 5.0
Hansel & GretelRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 3.0