Titles you rated
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
UpRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 4.0