Titles you rated
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 1.5
My WayRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
RangoRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
LavaRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 3.5