Movies
Ratings
407
The PrestigeRated ★ 4.5
MonstrumRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
A DayRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 2.5