Series
Ratings
124
Moorim SchoolRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.5
Vampire DetectiveRated ★ 4.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 5.0
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0