Titles you rated
The TyrantRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Bel AmiRated ★ 0.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 0.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 0.5
Protect the BossRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 0.5
City HunterRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0