Movies
Ratings
445
Good NewsRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
UprisingRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.0
Black AdamRated ★ 1.0
SmileRated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0