Titles you rated
Zero DayRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Doctor WhoRated ★ 1.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0