Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 2.5
The Smurfs 2Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
Secret ZooRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
Love Jo. Right Now.Rated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.5