Series
Ratings
50
Princess HoursRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0- School Season 1Rated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0