Titles you rated
Basic InstinctRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
LockeRated ★ 3.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
Stuart: A Life BackwardsRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 3.5
JumperRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 3.5
Empire of LustRated ★ 1.0
Don JonRated ★ 4.0
AdoreRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.0