Series
Ratings
65
BridgertonRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0