Series
Ratings
104- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 4.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.0
MagicRated ★ 3.5- Daddy FishRated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
5th RepublicRated ★ 4.0