Movies
Ratings
14
Gone GirlRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.5
Nicholas on HolidayRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0