Titles you rated
Spring WaltzRated ★ 2.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 2.5
Save The Last Dance for MeRated ★ 3.0- Late BlossomRated ★ 4.0
Tough Guy's LoveRated ★ 4.0- Terms of EndearmentRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 2.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.5
One Fine DayRated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 3.5
BloodRated ★ 3.0
Operation ProposalRated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 3.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 5.0
- Fairy CommiRated ★ 4.0
- Invisible ManRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 2.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0