Movies
Ratings
289
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0