Movies
Ratings
538
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
It’s Okay!Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
SmileRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Love You ForeverRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Promising Young WomanRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 4.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.5
MosulRated ★ 3.0
Personal ShopperRated ★ 2.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
A Ghost StoryRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.5