Series
Ratings
42
First LoveRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Dead to Me Season 3Rated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.5
Go Go Squid!Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0