Series
Ratings
30
Mask GirlRated ★ 3.5
The Assassination of Gianni VersaceRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5