Movies
Ratings
111
The KingRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5