Titles you rated
R-PointRated ★ 5.0
The MenuRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0