Titles you rated
Good DoctorRated ★ 3.5- In the FleshRated ★ 5.0
- In the FleshRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
- Banana Actually Season 2Rated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0
Noragami AragotoRated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0