Movies
Ratings
479
MinariRated ★ 3.5
Betty BlueRated ★ 3.5
Wonder WheelRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 3.5
Valentine's DayRated ★ 3.0
Tokyo!Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Stranger than JesusRated ★ 0.5
WhitneyRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.0
Home without MeRated ★ 4.5