Series
Ratings
38
Black SummerRated ★ 2.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- ポケットモンスターRated ★ 5.0
- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
EBS Space SympathyRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5- BossRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5