Movies
Ratings
452
Hell or High WaterRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 2.0
IdolRated ★ 2.0
Drive My CarRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5