Movies
Ratings
488
AftersunRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 0.5
BargainRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 0.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5