Titles you rated
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
LostRated ★ 1.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
LostRated ★ 2.0
LostRated ★ 3.0
Last ResortRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 2.5