Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 2.0
Less than EvilRated ★ 1.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
MistyRated ★ 4.5
Angry MomRated ★ 3.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 2.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5