Series
Ratings
135
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
EveRated ★ 2.0
Sense8Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
DexterRated ★ 2.5
DexterRated ★ 2.5
DexterRated ★ 3.0- DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The PalaceRated ★ 3.0
The UntamedRated ★ 3.0- Princess AgentsRated ★ 3.0
Heart Signal Season 4Rated ★ 1.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
CelebrityRated ★ 1.0
RevenantRated ★ 3.0
A Clean SweepRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.0