Movies
Ratings
213
Shaun of the DeadRated ★ 2.0
TedRated ★ 2.0- Untouchable LawmenRated ★ 1.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 1.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 5.0
BeatRated ★ 1.0
The Last House on the LeftRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 0.5
I Spit on Your Grave 2Rated ★ 2.5
Friday the 13thRated ★ 1.5
The ServantRated ★ 0.5
The St. Valentine's Day MassacreRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 2.5
SawRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5
I Spit on Your GraveRated ★ 3.0