Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ElioRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 1.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 1.0- Love ResetRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Hudsucker ProxyRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
VictoryRated ★ 1.5
SoulmateRated ★ 2.5
Under ParisRated ★ 1.0