Movies
Ratings
390
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Small Things Like TheseRated ★ 2.0
RebeccaRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 1.0
Man in LoveRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
SleepRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5